Už je to za pár, takže jsme se rozhodly, že blížící se Vánoce oslavíme v Lokálu U Bílé kuželky kousek pod Karlovým mostem spolu s výtvarníkem a grafikem Jiřím Slívou a jeho partnerkou Klárou Říhovou, s níž mnohé z nás novinářek spolupracovaly v různých časopisech. 

 

Jiří Slíva je autorem našeho loga, na které jsme opravdu pyšné a moc mu za něj děkujeme. Večer se skvěle vydařil – probraly jsme všechno možné a Jirka je nejen okouzlující společník, ale také nás zasvěceně uvedl do světa uměleckých grafických technik. Myslím, že žádná z nás nikdy neviděla na vlastní oči a možná ani neslyšela, jak se vytvářejí litografie.

Samozřejmě nechybělo ani dobré jídlo a plzeňské pivo, které se tu točí ve vynikající kvalitě. Lokál v předvánoční době praskal ve švech, ale pro náš dámský pivní klub byl připraven útulný salonek ve sklepních prostorách, kde jsme si to opravdu užily. Přejeme všem příznivkyním (i příznivcům) zlatého moku požehnané Vánoce a ať Vám rok 2019 přinese jen samé dobré zprávy. A jen samé dobré pivo.

 

Michaela Vaňková, PDPK, 3.12.2018

Share This